Telefon: 32 20 64 258
Waluta:
PLN
GOLDWELL STYLESIGN TEXTURE MELLOGOO 100ml, elastyczna pasta modelująca.

GOLDWELL MELLOGOO ELASTYCZNA PASTA MODELUJĄCA

 

 

Doskonale podkreśli Twoją fryzurę i nada jej rewelacyjnego kształtu. Elastyczna pasta modelująca do stylizacji Goldwell Stylesign Texture Mellogoo umożliwi Ci fantazyjną stylizację na każdym etapie. Kosmetyk świetnie sprawdza się na dłuższych, jak i krótszych włosach. Natomiast jego formuła pozwala na re-stylizację w każdym czasie. Preparat doskonały będzie także do włosów delikatnych i cienkich, ochroni również włosy farbowane. 

Doskonała stylizacja dzięki paście modelującej Goldwell Stylesign Texture

Pasta Goldwell StyleSign wyróżnia się innowacyjną technologią Flex Shine Protect i zastosowaniu skoncentrowanego elastomeru. Dzięki kompleksowej ochronie koloru włosów zabezpiecza przed utratą wilgoci i zewnętrznymi wpływami środowiska. Produkt Mellogoo dzięki zawartości polimerów stylizujących wzbogaconych proteinami bambusa formuje na włosach elastyczną powłokę uszlachetnioną ekskluzywnym Elastomerem. Powłoka ta zawiera dodatkowo tzw. zintegrowany kompleks ochrony, składający się z filtrów UVA i UVB, panthenolu oraz neutralizatorów wolnych rodników, co daje rewelacyjny efekt stylizacyjny: gładkie, błyszczące fryzury, o naturalnym wyglądzie i elastycznym utrwaleniu.

Sposób użycia:

Nakładać niewielką ilość pasty na lekko wilgotne lub suche włosy. Układać według uznania. Można używać ponownie w celu poprawienia efektu stylizacyjnego.

Pojemność: 100 ml

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie