Telefon: 32 20 64 258
Waluta:
PLN
OWAY HMILK NO STRESS 500 ML, ochronno-odżywcze mleczko do zabiegów technicznych / odbudowujące wiązania dwusiarczkowe
OWAY HMILK NO STRESS 500 ML, ochronno-odżywcze mleczko do zabiegów technicznych / odbudowujące wiązania dwusiarczkowe
OWAY HMILK NO STRESS 500 ML, ochronno-odżywcze mleczko do zabiegów technicznych / odbudowujące wiązania dwusiarczkowe

Działanie:
Chroni, odżywia i pogrubia włosy podczas zabiegów rozjaśniania, koloryzacji, prostowania keratynowego lub może być stosowane jako samodzielny zabieg regenerujący. Dodane do mieszanki koloryzującej gwarantuje 100% pokrycie siwych włosów oraz żywe i lśniące kolory. Zastosowane do mieszanki rozjaśniającej sprawia, że włosy po zabiegu są doskonale nawilżone i elastyczne. Mleczko zwiększa trwałość koloru. Dodany do zabiegu keratynowego sprawia, że włosy kędzierzawe i porowate stają się silnie zregenerowane i nawodnione. Mleczko maksymalnie odżywia, redukując zniszczone łuski włosów.

Mleczko zawiera:
Organiczny olej Perilla, który jest powszechnie stosowany w fitoterapii. Ma działanie kojące i uspokajające. Hamuje proces starzenia się włosów.

Białko bawełny, które działa naprawczo na strukturę włosa, zapobiega wysuszaniu.
Odżywia włosy, sprawiając że są miękkie i wygładzone.

Biodynamiczny hibiskus, który wzmacnia strukturę włosa od wewnątrz. Zwiększa połysk pozostawiając włosy miękkie i jedwabiste w dotyku.

Olej z daktyli, który nawilża i uelastycznia, poprawia strukturę włókien włosów i przygotowuje je do zabiegów technicznych.

Mleczko nie zawiera:
PARABENÓW / OLEJÓW MINERALNYCH / PEG, PG & BBG / EDTA / SZTUCZNYCH BARWNIKÓW / ALERGENÓW ZAPACHOWYCH.

Użycie:
Farbowanie - na każde 10 g farby należy dodać 1 g mleczka jednocześnie proporcjonalnie zmniejszając ilość aktywatora o ilość dodanego mleczka. Mleczko należy dodać przed aktywatorem.

Rozjaśnianie - na każde 25 g rozjaśniacza należy dodać 3 g mleczka.

Ściąganie koloru - 25 g rozjaśniacza + 35 ml aktywatora 1,5% do 3% + 25 g mleczka, wymieszać wszystko razem. Wmasowywać pod łuskę włosa kontrolując odbarwianie. Trzymać na włosach 20-25 minut.

Zabieg można powtarzać do uzyskania oczekiwanego efektu.
Między zabiegami należy stosować keratynę Hrestore.

Odbudowa włosów - na umyte, wilgotne włosy (szamponem bez silikonu) nałożyć 3-6 g mleczka na 2-5 minut bez użycia ciepła, (dla wzmocnienia efektu można użyć prostownicy na podczerwień i ultradźwięki).

Na koniec zabiegu włosy spłukać, nie używając szamponu i wystylizować fryzurę. 1 dozownik pompki zawiera ok. 3 g mleczka.

Opis towaru

Cechy towaru

Dokumenty

Opinie