Telefon: 660 460 926
Waluta:
PLN
HELEN SEWARD SPECIALIST REHUB+ ZESTAW

HELEN SEWARD SPECIALIST REHUB+  natychmiastowa odbudowa włosów.

 

Różne czynniki mogą zmienić strukturę włosów, powodując ich uszkodzenia. Szczególnie często negatywny wpływ na włosy mają środki termiczne i chemikalia. Pod ich wpływem włosy stają się słabe, porowate, łamliwe i rozdwojone. Włoska firma Helen Seward stworzyła wyjątkowy kompleks produktów przywracających witalność i piękno włosów.

Specjalista REHUB to potężny i profesjonalny środek na natychmiastową odbudowę zniszczonych włosów o działaniu wzmacniającym i regenerującym. Wysokie działanie formuł z tej linii opiera się na silnych, naturalnych składnikach aktywnych, które działają w połączeniu z keratyną i olejem arganowym. Zabieg ten pozwala na ukierunkowane i natychmiastowe działanie na zniszczone włosy, zapewniając ich głęboką regenerację dzięki utworzeniu nowych wiązań wewnętrznych, uszczelnieniu łusek i rozdwojonych końcówek oraz odbudowie struktury. W rezultacie już po jednym zabiegu włosy staną się mocniejsze, gęstsze, bardziej miękkie i lśniące.

 

Specjalistka REHUB Helen Seward zapewnia:
- Silne działanie wzmacniające i ochronne
- Silny, długotrwały efekt uszczelniający na rozdwojonych końcówkach
- Niezwykły połysk
- Ochrona koloru

Zabieg składa się z 3 etapów:
Etap 1. Błyskawicznie generuje nowe wiązania w strukturze włosa, działając odbudowująco i ochronnie wewnątrz włosa.
Etap 2. Zapewnia zewnętrzne wygładzenie i długotrwałe uszczelnienie łusek i rozdwojonych końcówek, przywracając naturalną strukturę włosa.
Etap 3. Zapewnia termoochronne, wygładzające i zmiękczające działanie, wzmacnia połysk i chroni kolor włosów.

Skład zestawu i sposób aplikacji:
1. Wypełniacz odbudowujący, 480 ml (pH 3,2). Wnika we włókna włosa i wzmacnia je, tworząc nowe wiązania. Naprawia zniszczone włosy poprzez ich przebudowę struktury i zapewnienie im ochrony.
Sposób użycia:

Umyj i osusz włosy ręcznikiem, a następnie podziel na części. Nałóż produkt na każde pasmo, zaczynając od nasady. Lekko masuj loki, przesuwając się powoli do ich końców.
Czas zabiegu: od 5 do 10 minut w zależności od stopnia zniszczenia włosów. Na koniec aplikacji spłucz włosy ciepłą wodą i przejdź do kroku 2.

2. Uszczelniacz Split Ends, 480 ml (pH 3,2). Uszczelnia skórki i rozdwojone końcówki, zapewniając długotrwały efekt wygładzenia. Działa zmiękczająco na pasemka, bez efektu obciążania. Przywraca uszkodzone obszary do ich zdrowego stanu.
Sposób użycia:

Na dokładnie wysuszone włosy nałóż produkt na ich długość i końcówki. Masując poszczególne pasma, skup się na najbardziej zniszczonych obszarach.
Czas zabiegu: od 10 do 20 minut w zależności od stopnia zniszczenia włosów. Po zakończeniu spłucz włosy ciepłą wodą i przejdź do kroku 3.


3. Wykończeniowy olej termoochronny, 240 ml. Dzięki działaniu przeciw zamarzaniu doskonale dyscyplinuje i zmiękcza loki, nadając im blask i podkreślając ich odcień.
Sposób użycia:

Wlej kilka kropli olejku na dłoń i rozprowadź równomiernie na długości i końcówkach lekko wilgotnych włosów, a następnie przystąp do stylizacji bez spłukiwania.

 

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie