Telefon: 660 460 926
Waluta:
PLN
LISAP Farba do siwych włosów dla mężczyzn - 60ml
LISAP Farba do siwych włosów dla mężczyzn - 60ml

Odsiwiacz Lisap został stworzony z myślą o mężczyznach, których włosy w coraz większej ilości zmieniają swój kolor na siwy. Istnieje prosty sposób aby stawić im skuteczny opór. Odsiwiacz do włosów to bezpieczna metoda odzyskania pełni swojego naturalnego, neutralnego koloru bez ,,białych punktów” na głowie. Brak dodatku amoniaku sprawia, że produkt jest bardzo bezpieczny dla skóry głowy. Dodatkowym atutem jest fakt, że produkt nie pozostawia niewygodnych odrostów, tylko regularnie spłukuje się z włosów przez około 6 tygodni. Przywrócenie koloru jest bardzo naturalne – nie występuje tutaj przewaga chłodnych bądź ciepłych odcieni.

Cechy:

  •          Pokrywa siwe włosy
  •          Przywraca naturalny, neutralny kolor włosów
  •          Hamuje proces starzenia się włosów ograniczając siwienie
  •          Łatwy w aplikacji – równomiernie się rozprowadza
  •          Samoistnie spłukuje się podczas mycia
  •          Wzmacnia włosy

Ceramidy A2 znajdujące się w składzie odpowiedzialne są za wzmocnienie włosów i zapewnienie im naturalnego blasku. Kompleks Phyto Enhancer hamuje starzenie się włosów oraz zapewnia bardzo skuteczną koloryzację.

Sposób użycia: Aktywator połączyć z farbą w odpowiednich proporcjach z opakowania. Następnie wymieszać wszystko i równomiernie nałożyć na włosy. Po kilku chwilach spłukać wodą.

 

Pojemność: 60ml

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie